Всі голосування

78. Створення інклюзивного спортивного ігрового майданчика у м. Черкаси

Тип: Великий Громадський - Громадський бюджет 2020

Тренкін Юрій Васильович

Народна Рада - Welcome!
Бюджет проекту: 1 600 000 грн.
Підтримало проект: 61
Кінцева дата голосування: 14.12.2020

1. Дії: Придбання необхідного спортивно-оздоровчого інвентаря для дітей та дорослих з інвалідністю розробка проекту оздоровчого комплексу, встановлення зони відпочинку, забезпечення відвідувачів комфортом, гігієною і безпекою (лавки, урни і т.д.).
2. Мета: Облаштування обладнання, яким зможуть користуватись діти і дорослі з обмеженими фізичними можливостями (далі - ОФМ). Закупка та встановлення дитячих гойдалок, спортивних тринажерів, уніфікованого комплексу для спортивних ігор, а також лавочок та сміттєвих урн. Установка покриття майданчика, огорожі і виконання монтажних робіт.
3. Опис: Відкриття в Черкасах унікального інклюзивного спортивно-ігрового майданчика. Щоб люди з ОФМ могли тренуватись, оздоровлюватись та з користю проводити час.
4. Користь проекту: очікувана користь проекту - очевидна. Адже люди з ОФМ хочуть брати участь у активному соціальному житті, як і інші. Створення унікального спортивного ігрового інклюзивного майданчика сприятиме оздоровленню та соціалізації людей з інвалідністю. Підвищиться рівень охоплення людей з ДЦП, травмованих після ДТП та АТО, фізкультурою і спортом.

У випадку перемоги проект буде реалізовано структурними підрозділами міської ради міста ЧЕРКАСИ протягом 2021 року.