Всі голосування

86. Черкаси - дружнє місто для людей і тварин

Тип: Великий Громадський - Громадський бюджет 2020

Гавриш Олена Олексіївна

Народна Рада - Welcome!
Бюджет проекту: 977 000 грн.
Підтримало проект: 736
Кінцева дата голосування: 14.12.2020

Від вигляду хворих, травмованих, недоглядених котиків страждає майже кожен мешканець нашого чудового міста Черкаси: діти не можуть безпечно погратися з тваринами, мешканцям багатоквартирних будинків не подобається бруд і антисанітарія на місцях, де жалісливі сусіди годують котиків, розкидане сміття з контейнерів, несподівані знахідки там же - “добрі” люди викидають кошенят. Ця ситуація - непрестанний головний біль комунальних служб і Комітетів самоорганізації населення, переповнених ветеринаринарних клінік.
Єдина можливість покращити самопочуття і самоповагу мешканців нашого міста, підвищити санітарний стан дворів, підвалів, сміттєвих майданчиків, промислових зон - це розпочати програму стерилізації котиків, спочатку за рахунок Громадського бюджету на 2021 рік. На основі обробки даних електронного анкетування за два тижня нам вдалося зібрати інформацію і створити мапу нашого міста з позначками 212 адрес скупчення 1954 одиниць нестерилізованих котиків. Ми маємо продовжити цю роботу, бо по оцінкам волонтерів, зараз у місті проживає більш ніж 5 тис. котів. Результатом нашого проекту через рік має стати те, що майже кожен мешканець нашого 280,0 тис. міста має впевнитися: в покращенні санітарного стану дворів, підвалів, майданчиків для сміття, промислових зон; зменшенні на 50% кількості нестерилізованих котів, і як слідство - зникненню з вулиць хворих, травмованих котиків.
Ми плануємо і надалі розвивати проект вакцинації, стерилізації, лікування, прилаштування бездомних котячих і застосування пільгової програми для домашніх муркунчиків. Проведення інформаційної кампанії і заходів для підвищення обізнаності мешканців нашого міста у питаннях утримання домашніх тварин, результативна співпраця з місцевими органами влади дозволить забезпечити подальшу результативність і сталість нашого проекту, залучення різних донорів, в тому числі і міжнародних.
Вартість пільгової стерилізації бездомних котів з застосуванням якісних препаратів і матеріалів (без відлову, доставки, перетримки) у ветклініці, що має право працювати з бюджетними структурами та комунальними закладами і знаходиться на загальній системі оподаткування, і є платником ПДВ - 500 грн./операція. У нас зараз пораховано - 1954 котика. Загальна вартість проекту - 977 000 гривень. Мешканці нашого міста і котики будуть дуже вдячні!

У випадку перемоги проект буде реалізовано структурними підрозділами міської ради міста ЧЕРКАСИ протягом 2021 року.