Всі голосування

40. Встановлення на світлофорах звукового сигналу, що регулює рух пішоходів для незрячих і слабозорих людей

Тип: Великий Громадський - Громадський бюджет 2021

Крамний Тарас Олексійович

Народна Рада - Welcome!
Бюджет проекту: 2 000 000 грн.
Підтримало онлайн: 368, офлайн: 52, всього: 420
Кінцева дата голосування: 14.12.2021

В Черкасах 600 осіб з інвалідністю по зору, 100 дітей з інвалідністю і близько 2,5 тисяч осіб, незрячих і слабозорих, що не отримали підтвердження інвалідності. Регулювання дорожнього і пішохідного руху світлофорами має багато недоліків. Найголовніший - відсутність звукового сигналу, що регулює рух пішоходів для незрячих і слабозрячих людей. Мета проєкту: встановити на діючі світлофори звукові сигнали, встановити 2 нових світлофора з кнопкою виклику світлофора (який буде перемикатись після натискання кнопки і дозволятиме здійснити безпечний перехід протягом певного часу. В результаті реалізації проєкту, місто має стати більш орієнтованим на потреби пішоходів, і в першу чергу людей з інвалідністю.
Світлофори з кнопкою виклику і звуковим сигналом: Перехрестя вул. Хрещатик і Святотроїцька. Пішохідний перехід по вул. Максима Залізняка, 10.
Звукові сигнали на світлофорах:
Вул. Сумгаїтська - 3 шт., вул. 30-річчя Перемоги - 3 шт., Перехрестя вул. Добровольського та вул. Чигиринська, Перехрестя Припортова-Сергія Амброса і Волкова. Перехрестя бульвару Шевченка з вул. Юрія Іллєнка, Різдвяна, Новопречистенська, Вячеслава Чорновола, Кривалівська, Гуржіївська, Пастерівська, Митницька, Небесної Сотні, Дашковича, Байди Вишневецького, Святотроїцьа, Грушевського, Можайського. Прехрестя Чигиринська з Пацаєва; Перехрестя вул. Дахнівська - провулок Медичний, Менделєєва.
Перехрестя вул. Вячеслава Чорновола з вул. Благовісна, Надпільна, Бидгощська.
Всього 2 світлофори та 52 перехрестя

У випадку перемоги проект буде реалізовано структурними підрозділами міської ради міста ЧЕРКАСИ протягом 2022 року.